Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
15
Gotowy
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Alil Kuciev TEAM Agate Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
MASTER 1 GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
4-13
Gotowy
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Alexandr Silaev GFTEAM Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-13
Gotowy
Sergey Ivchenko
187 BJJ
Nikolai Tsurkan ZR Team Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
MASTER 1 GI / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-15
Gotowy
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:02
Mikhail Samoylov GRACIE BARRA KNIGHTSBRIDGE
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-12
Gotowy
Sergei Andreenkov
Strela Team (official)
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Alexander Ulanov Ludus GoJira
ADULT GI / White / 100 kg
(Day 2)
14
Gotowy
Lors Saidov
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Sirazhudin Magomedov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-14
Gotowy
Alexandr Pak
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 05:00
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club
ADULT GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-15
Gotowy
Unknown User
Frota Team Nogueira
Wygrana na punkty - 05:00
Daniil Ostapko 22 FIGHT CLUB
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-13
Gotowy
Nikolay Andreev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Sergey Badalyan
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
16
Gotowy
Nikita Zaharov
GF TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-15
Gotowy
Maksim Tkacev
Bogdan Grappling School
Aslan Inalkaev TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-15
Gotowy
Akhmed Khasmagomedov
TEAM MURADOV BJJ
Nidzhat Safarov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 94 kg
(Day 2)
18
Gotowy
Magomed Rabadanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Toleubaev Miras kazakhstan national team
ADULT GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
17
Gotowy
Urij Kalmynin
Strela Team (official)
Denis Suslov Jiumetru Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-16
Gotowy
Edgar Bagyan
Team Lagarto gracie barra
Mikhail Samoylov GRACIE BARRA KNIGHTSBRIDGE Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-11
Gotowy
EVGENIJ Tranzilin
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Said Isaev Agate team
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
17
Gotowy
Unknown User
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Alil Kuciev TEAM Agate Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-13
Gotowy
Roman Chechun
CHECKMAT INTERNATIONAL
Oleg Ivanov Strela Team (official) Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-16
Gotowy
Tanat Aukatov
Wygrana na punkty - 05:00
Rasul Bagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
4-14
Gotowy
VADIM HAZOV
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Alexandr Silaev GFTEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:55
ADULT GI / White / 100 kg
(Day 2)
15
Gotowy
Lors Saidov
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Bora Kagirkhadjiev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-17
Gotowy
Salman Salmanov
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Konstantin Mitroshin LUDUS ALLIANCE RUSSIA
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-18
Gotowy
Nikita Krasnikov
ZR TEAM ASSOCIATION
Wygrana na punkty - 05:00
Nidzhat Safarov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
21
Gotowy
Artur Gareev
Strela Team (official)
Simral Tagiev Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
18
Gotowy
Sulejman Zavgaev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission)
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-16
Gotowy
Zelimhan Sugaipov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Denis Shchedin FLORING
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-19
Gotowy
Osman Isaev
Agate team
Wygrana na punkty - 02:41
Unknown User CHECKMAT/ADAEV TEAM
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-16
Gotowy
Nikita Stroganov
187 BJJ
Aslan Inalkaev TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / White / 100 kg
(Day 2)
16
Gotowy
Sirazhudin Magomedov
UNIVERSAL FIGHTERS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Bora Kagirkhadjiev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-19
Gotowy
Tanat Aukatov
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Daniil Grib MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-17
Gotowy
Unknown User
Frota Team Nogueira
Said-Akhmad Idigov TEAM MURADOV BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-20
Gotowy
Unknown User Fedosov
Strela Team (official)
Khamzat Kaigarov TEAM MURADOV BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29