Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
4-4
Gotowy
Nikita Dolgov
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Aleksander Stupak Strela Team (official)
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
2
Gotowy
Viktor Parakin
ARES
Wygrana na punkty - 03:00
Zakhar Fedunov
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-3
Gotowy
Abu-Magomed Dolaev
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
INFANT GI / White / 35 kg
(Day 1)
1-5
Gotowy
Daniil Poltavets
Strela Team (official)
Gurgen Makinan Strela Team (official) Wygrana na punkty - 03:00
TEEN GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-2
Gotowy
Islam Mamakaev
TEAM MURADOV BJJ
Adlan Yasaev TEAM MURADOV BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
3
Gotowy
Abu-Bakar Musaev
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Aleksandr Bobrov Strela Team (official)
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-4
Gotowy
Bekmuhammed Yeleuken
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:57
Sidek Madigov TEAM MURADOV BJJ
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
3
Gotowy
Denis Terentev
ARES
Muhammad Vaskaev TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 03:00
TEEN GI / White / 60 kg
(Day 1)
2-5
Gotowy
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Mohid Anzorov TEAM MURADOV BJJ
INFANT GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-3
Gotowy
Artem Pak
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 03:00
Pavel Shtelle Frota Academy
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
6
Gotowy
Savelii Reimbaev
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Muhammad Didiev TEAM MURADOV BJJ
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
4
Gotowy
Dzabrail Abubakarov
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Artem Tonoan Strela Team (official)
INFANT GI / White / 40 kg
(Day 1)
1-6
Gotowy
Karen Gazoyan
Gymnasium Zhukovka
Artem Buev Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
JUVENILE GI / White / 60 kg
(Day 1)
3-7
Gotowy
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Bulat Arsangiriev CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
7
Gotowy
Zahar Antonov
LUDUS
Wygrana na punkty - 03:00
Urij Perevozchikov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
JUNIOR GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-2
Gotowy
Umar Bashaev
Strela Team (official)
Abu-Bakar Tepsurkaev TEAM MURADOV BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
TEEN GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-3
Gotowy
Islam Mamakaev
TEAM MURADOV BJJ
Giskaev Ismail TEAM MURADOV BJJ Zwycięstwo przez dyskwalifikację
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
4
Gotowy
Zakhar Fedunov
Denis Terentev ARES Wygrana na punkty - 03:00
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-5
Gotowy
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Sidek Madigov TEAM MURADOV BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
INFANT GI / White / 45+ kg
(Day 1)
1-7
Gotowy
Daniil Salatin
ARES
Egor Gorshkov ICON JIU-JITSU TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
7
Gotowy
Savelii Reimbaev
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Wygrane przez Poddanie (submission)
Petrosyan Valeriy Gymnasium Zhukovka
TEEN GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-6
Gotowy
Abubakar-sidik Zagalaev
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Neganov Vsevolod CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-4
Gotowy
Amir Zakrailov
TEAM MURADOV BJJ
ARTEM SIROTIN Strela Team (official) Wygrana na punkty - 03:00
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
Gotowy
Artem Gribennikov
Strela Team (official)
Wygrana walkowerem
Aleksandr Nikolaev CHECKMAT/ADAEV TEAM
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
5
Gotowy
Aleksandr Bobrov
Strela Team (official)
Wygrana na punkty
Artem Tonoan Strela Team (official)
JUNIOR GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-3
Gotowy
Akhmed Mukaev
TEAM MURADOV BJJ
Abu-Bakar Tepsurkaev TEAM MURADOV BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
TEEN GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-4
Gotowy
Adlan Yasaev
TEAM MURADOV BJJ
Giskaev Ismail TEAM MURADOV BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
8
Gotowy
Timophey Titov
Gymnasium Zhukovka
Wygrana na punkty - 03:00
Hasan Ismailov Strela Team (official)
JUVENILE GI / White / 60 kg
(Day 1)
3-8
Gotowy
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Murtazali Gadzhiev Liberty Jiu-Jitsu
INFANT GI / White / 45+ kg
(Day 1)
1-8
Gotowy
Daniil Salatin
ARES
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Evgenii Sumskii ARES
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
4-5
Gotowy
Vladislav Savchenko
Strela Team (official)
Sergej Bykov PERSEUS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
JUVENILE GI / White / 65 kg
(Day 1)
3-9
Gotowy
Magomed-Amin Ganizhev
KAYLAS TEAM
Unknown User TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 05:00