Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 NOGI / Blue / 74 kg
(Day 2)
Gotowy
Ariz Askerov
TEAM MURADOV BJJ
Abdulvagab Allabuttaev 187 BJJ Wygrana walkowerem
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
Gotowy
Sergey Ivchenko
187 BJJ
Wygrana walkowerem
Denis Ivanov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
ADULT GI / White / 100+ kg
(Day 2)
Gotowy
Ibragim Kankulov
Kirill Fedtsov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana walkowerem
ADULT GI / Blue / 94 kg
(Day 2)
Gotowy
Magomed Rabadanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrana walkowerem
ADLAN ZHABRAILOV ASSOCIATION ARANHA
ADULT GI / Blue / 94 kg
(Day 2)
Gotowy
ADLAN ZHABRAILOV
ASSOCIATION ARANHA
Pavel Dyachenko STRELA TEAM Wygrana walkowerem
ADULT GI / Purple / 64 kg
(Day 2)
Gotowy
Gevorg Arutyunyan
Zrteam
Wygrana walkowerem
Ruslan Mamyshev Strela Team (official)
ADULT GI / Purple / 64 kg
(Day 2)
29
Gotowy
Ruslan Mamyshev
Strela Team (official)
Unknown User Arakbinov Strela Team (official) Wygrana walkowerem
ADULT GI / Purple / 70 kg
(Day 2)
Gotowy
Alymgeldi Abdijamil Uulu
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Sergey Maslov CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana walkowerem
ADULT GI / Purple / 70 kg
(Day 2)
Gotowy
Alymgeldi Abdijamil Uulu
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Oleg Kastornov BJJ FRX Wygrana walkowerem
ADULT NOGI / Blue / 62 kg
(Day 2)
Gotowy
Vladislav Safonov
Wygrana walkowerem
Aleksandr Chepygov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT NOGI / Blue / 62 kg
(Day 2)
Gotowy
Duk-Vakha Gabarov
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana walkowerem
Aleksandr Chepygov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT NOGI / Blue / 92 kg
(Day 2)
Gotowy
Magomed Rabadanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Wygrana walkowerem
Rustam Balakardashev UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT NOGI / Blue / 92 kg
(Day 2)
Gotowy
ADLAN ZHABRAILOV
ASSOCIATION ARANHA
Lom-Ali Markhiev CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana walkowerem
ADULT NOGI / Blue / 92 kg
(Day 2)
Gotowy
Rustam Balakardashev
UNIVERSAL FIGHTERS
ADLAN ZHABRAILOV ASSOCIATION ARANHA
JUVENILE GI / White / 60 kg
(Day 1)
Gotowy
Bulat Arsangiriev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana walkowerem
Murtazali Gadzhiev Liberty Jiu-Jitsu
KIDS III NOGI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
Gotowy
Luka Masalov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana walkowerem
Mikhail Staritsyn Supernova BJJ Academy
KIDS III NOGI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
40
Gotowy
Zakhar Frolov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrana walkowerem
Mikhail Staritsyn Supernova BJJ Academy
KIDS II GI / White / 27 kg
(Day 1)
Gotowy
Mihail Miloserdov
Strela Team (official)
Wygrana walkowerem
Artemii Kruteev Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
KIDS II GI / White / 27 kg
(Day 1)
Gotowy
Elisei Antipov
ARES
Wygrana walkowerem
Artemii Kruteev Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
Gotowy
Grigorij Yudin
Strela Team (official)
Wygrana walkowerem
Aleksandr Davidenko Gymnasium Zhukovka
KIDS III GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
Gotowy
Mikhail Staritsyn
Supernova BJJ Academy
Stepan Soshilov Strela Team (official) Wygrana walkowerem
TEEN GI / White / 50 kg
(Day 1)
2-1
Gotowy
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Adukhov Akhmed UNIVERSAL FIGHTERS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
JUNIOR GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-1
Gotowy
Umar Bashaev
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Akhmed Mukaev TEAM MURADOV BJJ
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
1
Gotowy
Nikolaj Krutikhin
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Abu-Bakar Musaev TEAM MURADOV BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-1
Gotowy
Daniyar Kenzhebekov
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Abu-Magomed Dolaev TEAM MURADOV BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
INFANT GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-1
Gotowy
Amir Zakrailov
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Artem Pak Strela Team (official)
INFANT GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-2
Gotowy
Pavel Shtelle
Frota Academy
ARTEM SIROTIN Strela Team (official) Wygrana na punkty - 03:00
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
1
Gotowy
Viktor Parakin
ARES
Wygrana na punkty
Vadim Akopov Gymnasium Zhukovka
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
Gotowy
Denis Terentev
ARES
Wygrana walkowerem
Gnipov Savelij Gymnasium Zhukovka
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
2
Gotowy
Kirill Marin
Supernova BJJ Academy
Dzabrail Abubakarov TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 03:00
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-2
Gotowy
Bekmuhammed Yeleuken
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:01
Unknown User TEAM MURADOV BJJ