Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT NOGI / Blue / 86 kg
(Day 2)
4-47
Gotowy
Tamerlan Eslemesov
EVOLVE BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
1-47
Gotowy
Zelim Tavsultanov
TEAM MURADOV BJJ
Oleg Kastornov BJJ FRX Wygrana walkowerem
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
2-52
Gotowy
Abdulaev Muslim
TEAM MURADOV BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Bakkuar Khamze kazakhstan national team
ADULT NOGI / Blue / 86 kg
(Day 2)
4-48
Gotowy
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Evgenij Kovalenko CHECKMAT/ADAEV TEAM
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
2-53
Gotowy
Magomed Vakhaev
TEAM MURADOV BJJ
Vladislav Safonov Zwycięstwo przez dyskwalifikację
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
2-54
Gotowy
Abdulaev Muslim
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Alexander Yakovlev CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
3-37
Gotowy
Ilez Khashagulgov
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Samat Aitpanbet Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
1-48
Gotowy
Ibragim Ismailov
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Amir Yuldashbaev Strela Team (official)
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
4-49
Gotowy
Umalt Isaev
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana walkowerem - 00:00
Pavel Dyachenko STRELA TEAM
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
4-50
Gotowy
Adam Dadaev
TEAM MURADOV BJJ
Artur Gareev Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:41
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
2-55
Gotowy
Vladislav Safonov
Andrej Kalajtanov Gymnasium Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
3-38
Gotowy
Simral Tagiev
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Zelimhan Kasaev ABBAS
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
1-49
Gotowy
Oleg Kastornov
BJJ FRX
VLADISLAV BUINITSKIY Mario Bros BJJ Kazakhstan Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
4-51
Gotowy
Umalt Isaev
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Aibar Orazaly
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
2-56
Gotowy
Abdulaev Muslim
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Andrej Kalajtanov Gymnasium
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
1-50
Gotowy
VLADISLAV BUINITSKIY
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Ibragim Ismailov KAYLAS TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
3-39
Gotowy
Ilez Khashagulgov
TEAM MURADOV BJJ
Magomed Rabadanov TOP TEAM FIGHT CLUB Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
4-52
Gotowy
Umalt Isaev
TEAM MURADOV BJJ
Artur Gareev Strela Team (official) Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
3-40
Gotowy
Magomed Rabadanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Simral Tagiev Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
2-57
Gotowy
Abdulaev Muslim
TEAM MURADOV BJJ
Ibragim Ismailov KAYLAS TEAM Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
4-53
Gotowy
Artur Gareev
Strela Team (official)
Simral Tagiev Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
4-54
Gotowy
Abdulaev Muslim
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Artur Gareev Strela Team (official)
ADULT GI / BLUE & PURPLE / ABSOLUTE
(Day 2)
4-55
Gotowy
Ibragim Ismailov
KAYLAS TEAM
Simral Tagiev Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23