Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
24
Gotowy
Maksim Mozgov
KAYLAS TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Magomed Bashtarov TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-18
Gotowy
Nikita Stroganov
187 BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / Blue / 70 kg
(Day 2)
26
Gotowy
Aibar Orazaly
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:03
Dmitry Ivanov CHECKMAT/ADAEV TEAM
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-26
Gotowy
Osman Isaev
Agate team
Wygrana na punkty - 05:00
Khamzat Kaigarov TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / Blue / 64 kg
(Day 2)
1-26
Gotowy
Karim Sharipov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 05:00
Vladimir Kozlov Strela Team (official)
ADULT GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-22
Gotowy
Dmitry Timofeev
ICON JIU-JITSU TEAM
Ibragim Ismailov KAYLAS TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:25
ADULT GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
Gotowy
Oleg Demin
Strela Team (official)
Bakkuar Khamze kazakhstan national team Wygrana walkowerem
ADULT GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
22
Gotowy
Sulejman Zavgaev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Evgenij Kovalenko CHECKMAT/ADAEV TEAM Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
ADULT GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-20
Gotowy
Said-Akhmad Idigov
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Togrul Guseynov Academy Lion
ADULT GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-29
Gotowy
Nursultan Duisenkulov
Akmola.obl
Magomed Vakhaev TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 64 kg
(Day 2)
1-27
Gotowy
Unknown User
Chechen BJJ Club
Vladislav Safonov Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
ADULT GI / Purple / 70 kg
(Day 2)
29
Gotowy
Oleg Kastornov
BJJ FRX
Alexander Yakovlev CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
4-22
Gotowy
Magomed Beysultanov
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ermamat Kamchybekov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
Gotowy
Evgenij Ivanchenko
Supernova BJJ Academy
Wygrana walkowerem
Magomedrasul Kuramagomedov Agate team
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-19
Gotowy
Aslan Inalkaev
TEAM MURADOV BJJ
Tkachev Aleksej Bogdan Grappling School Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
26
Gotowy
Shakhsoltan Alakaev
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Dmitro Kirilov STRELA TEAM Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-27
Gotowy
Ivan Frolov
Strela Team (official)
Khamzat Kaigarov TEAM MURADOV BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
ADULT GI / Blue / 70 kg
(Day 2)
27
Gotowy
Vahe Gevorgyan
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Dmitry Ivanov CHECKMAT/ADAEV TEAM
ADULT GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
4-23
Gotowy
Unknown User Hotin
gracie barra - almaty kazakhstan
Arsakhanov Khasanbek TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-30
Gotowy
David Titievskiy
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Ayub Shakhgiriev TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-23
Gotowy
Pavel Botov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Ilez Khashagulgov TEAM MURADOV BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
ADULT GI / Blue / 64 kg
(Day 2)
1-28
Gotowy
Yakub Viskiev
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Karim Sharipov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
4-24
Gotowy
Vakha Ansarov
TEAM MURADOV BJJ
VLADISLAV BUINITSKIY Mario Bros BJJ Kazakhstan Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
31
Gotowy
Zelimhan Kasaev
ABBAS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Roman Zinchenko
ADULT GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
23
Gotowy
Denis Suslov
Jiumetru
Unknown User TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-24
Gotowy
Ibragim Ismailov
KAYLAS TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Ramazan Ramazanov CHECKMAT INTERNATIONAL
ADULT GI / Blue / 70 kg
(Day 2)
28
Gotowy
Shamil Ayubov
TEAM MURADOV BJJ
Aibar Orazaly Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
Gotowy
Magomed Bashtarov
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana walkowerem
Magomedrasul Kuramagomedov Agate team
ADULT GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-31
Gotowy
Magomed Vakhaev
TEAM MURADOV BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Eugenue Bychkov
ADULT GI / Purple / 100 kg
(Day 2)
Gotowy
Vladimir Cherkashin
Supernova BJJ Academy
Umalt Isaev TEAM MURADOV BJJ Wygrana walkowerem
ADULT GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
4-25
Gotowy
Bakkuar Khamze
kazakhstan national team
Wygrana na punkty - 05:00
Anton Tokarev GF Team Russia
ADULT GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
25
Gotowy
Maksim Mozgov
KAYLAS TEAM
Evgenij Ivanchenko Supernova BJJ Academy Wygrana na punkty - 05:00