Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-5
Gotowy
Aleksandr Krivec
Team Strela
Denis Drogan CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
8
Gotowy
Andrej Koval
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Vadim Novosartov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
10
Gotowy
Daniil Lebedev
22 FIGHT CLUB
Denis Kuznetsov 187 BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-8
Gotowy
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
EVGENIJ Tranzilin Agate team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-5
Gotowy
Aleksej Lukonin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Ilia Golovanov FLORING
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-8
Gotowy
Yusup Charaburaev
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Omarov Rasul TEAM MURADOV BJJ
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
11
Gotowy
Daniil Lebedev
22 FIGHT CLUB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
Artem Ykovlev STRELA TEAM
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-6
Gotowy
Askhat Zaynetdinov
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Nikolay Andreev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Zwycięstwo przez dyskwalifikację
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
12
Gotowy
Stanislav Shamshurin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Viktor Sirotin 187 BJJ
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-9
Gotowy
Sergey Badalyan
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Ariz Askerov TEAM MURADOV BJJ
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-6
Gotowy
Ruslan Aknmetov
Frota Academy
Samandar Eshmatov Strela Team (official) Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-9
Gotowy
Said Isaev
Agate team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
14
Gotowy
Nikita Zaharov
GF TEAM
Unknown User Mario Bros BJJ Kazakhstan Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-11
Gotowy
Dmitry Kuzmin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Sergey Badalyan Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-10
Gotowy
Roman Chechun
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 05:00
Sergei Andreenkov Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Purple / 100 kg
(Day 2)
13
Gotowy
Anton Fedunov
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Yaroslav Degtyarev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-10
Gotowy
Nikolay Andreev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Wygrana na punkty - 05:00
Rustem Ziatdinov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
MASTER 1 GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
4-12
Gotowy
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
VADIM HAZOV CHECKMAT/ADAEV TEAM
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
13
Gotowy
Vladimir Kotelnikov
187 BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Kirill Pidgirnyj
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-10
Gotowy
Unknown User Tartarov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
Gotowy
Konstantin Vinokurov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Omarov Rasul TEAM MURADOV BJJ Wygrana walkowerem
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-11
Gotowy
Alexander Ulanov
Ludus GoJira
Oleg Ivanov Strela Team (official) Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
12
Gotowy
Denis Kuznetsov
187 BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Artem Ykovlev STRELA TEAM
MASTER 1 GI / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-14
Gotowy
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana na punkty - 05:00
Edgar Bagyan Team Lagarto gracie barra
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-11
Gotowy
Sergey Ivchenko
187 BJJ
Alexandr Pak Strela Team (official) Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-10
Gotowy
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Wygrana na punkty - 05:00
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-14
Gotowy
ANDREY EGOROV
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Nikita Stroganov 187 BJJ Wygrana na punkty - 05:00
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-12
Gotowy
Nikolai Tsurkan
ZR Team Association
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-12
Gotowy
Rustem Ziatdinov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Wygrana na punkty - 05:00
Dmitry Kuzmin CHECKMAT/ADAEV TEAM
MASTER 1 GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
Gotowy
Pavel Kuryshkin
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Wygrana walkowerem
Magomedrasul Kuramagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
Gotowy
Ilya Slesarev
MARS TEAM
Wygrana walkowerem
Magomedrasul Kuramagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-9
Gotowy
Evgenii Kolodeznikov
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 05:00
Yusup Charaburaev CHECKMAT/ADAEV TEAM