Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-5
완료됨
Aleksandr Krivec
Team Strela
Denis Drogan CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
8
완료됨
Andrej Koval
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Submission - 04:50
Vadim Novosartov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
10
완료됨
Daniil Lebedev
22 FIGHT CLUB
Denis Kuznetsov 187 BJJ Won by Submission - 01:23
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-8
완료됨
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
EVGENIJ Tranzilin Agate team Won by Submission - 02:18
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-5
완료됨
Aleksej Lukonin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Won by points - 05:00
Ilia Golovanov FLORING
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-8
완료됨
Yusup Charaburaev
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Won by points - 05:00
Omarov Rasul TEAM MURADOV BJJ
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
11
완료됨
Daniil Lebedev
22 FIGHT CLUB
Won by Submission - 04:37
Artem Ykovlev STRELA TEAM
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-6
완료됨
Askhat Zaynetdinov
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Nikolay Andreev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Won by Disqualification (disqualification)
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
12
완료됨
Stanislav Shamshurin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Submission - 00:46
Viktor Sirotin 187 BJJ
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-9
완료됨
Sergey Badalyan
Won by Disqualification (disqualification)
Ariz Askerov TEAM MURADOV BJJ
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-6
완료됨
Ruslan Aknmetov
Frota Academy
Samandar Eshmatov Strela Team (official) Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-9
완료됨
Said Isaev
Agate team
Won by Submission - 00:38
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
14
완료됨
Nikita Zaharov
GF TEAM
Unknown User Mario Bros BJJ Kazakhstan Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-11
완료됨
Dmitry Kuzmin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Sergey Badalyan Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-10
완료됨
Roman Chechun
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 05:00
Sergei Andreenkov Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Purple / 100 kg
(Day 2)
13
완료됨
Anton Fedunov
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Won by Submission - 03:02
Yaroslav Degtyarev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-10
완료됨
Nikolay Andreev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Won by points - 05:00
Rustem Ziatdinov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
MASTER 1 GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
4-12
완료됨
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Won by points - 05:00
VADIM HAZOV CHECKMAT/ADAEV TEAM
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
13
완료됨
Vladimir Kotelnikov
187 BJJ
Won by points - 05:00
Kirill Pidgirnyj
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-10
완료됨
Unknown User Tartarov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
완료됨
Konstantin Vinokurov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Omarov Rasul TEAM MURADOV BJJ Won by Walkover
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-11
완료됨
Alexander Ulanov
Ludus GoJira
Oleg Ivanov Strela Team (official) Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
12
완료됨
Denis Kuznetsov
187 BJJ
Won by Submission - 01:27
Artem Ykovlev STRELA TEAM
MASTER 1 GI / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-14
완료됨
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 05:00
Edgar Bagyan Team Lagarto gracie barra
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-11
완료됨
Sergey Ivchenko
187 BJJ
Alexandr Pak Strela Team (official) Won by Submission - 01:46
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-10
완료됨
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Won by points - 05:00
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-14
완료됨
ANDREY EGOROV
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Nikita Stroganov 187 BJJ Won by points - 05:00
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-12
완료됨
Nikolai Tsurkan
ZR Team Association
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club Won by Decision - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-12
완료됨
Rustem Ziatdinov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Won by points - 05:00
Dmitry Kuzmin CHECKMAT/ADAEV TEAM
MASTER 1 GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
완료됨
Pavel Kuryshkin
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Won by Walkover
Magomedrasul Kuramagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
완료됨
Ilya Slesarev
MARS TEAM
Won by Walkover
Magomedrasul Kuramagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-9
완료됨
Evgenii Kolodeznikov
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Yusup Charaburaev CHECKMAT/ADAEV TEAM