Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-5
Finished
Aleksandr Krivec
Team Strela
Denis Drogan CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
8
Finished
Andrej Koval
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Submission - 04:50
Vadim Novosartov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
10
Finished
Daniil Lebedev
22 FIGHT CLUB
Denis Kuznetsov 187 BJJ Won by Submission - 01:23
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-8
Finished
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
EVGENIJ Tranzilin Agate team Won by Submission - 02:18
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-5
Finished
Aleksej Lukonin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Won by points - 05:00
Ilia Golovanov FLORING
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-8
Finished
Yusup Charaburaev
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Won by points - 05:00
Omarov Rasul TEAM MURADOV BJJ
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
11
Finished
Daniil Lebedev
22 FIGHT CLUB
Won by Submission - 04:37
Artem Ykovlev STRELA TEAM
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-6
Finished
Askhat Zaynetdinov
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Nikolay Andreev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Won by Disqualification (disqualification)
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
12
Finished
Stanislav Shamshurin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Submission - 00:46
Viktor Sirotin 187 BJJ
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-9
Finished
Sergey Badalyan
Won by Disqualification (disqualification)
Ariz Askerov TEAM MURADOV BJJ
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-6
Finished
Ruslan Aknmetov
Frota Academy
Samandar Eshmatov Strela Team (official) Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-9
Finished
Said Isaev
Agate team
Won by Submission - 00:38
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
14
Finished
Nikita Zaharov
GF TEAM
Unknown User Mario Bros BJJ Kazakhstan Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-11
Finished
Dmitry Kuzmin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Sergey Badalyan Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-10
Finished
Roman Chechun
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 05:00
Sergei Andreenkov Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Purple / 100 kg
(Day 2)
13
Finished
Anton Fedunov
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Won by Submission - 03:02
Yaroslav Degtyarev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-10
Finished
Nikolay Andreev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Won by points - 05:00
Rustem Ziatdinov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
MASTER 1 GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
4-12
Finished
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Won by points - 05:00
VADIM HAZOV CHECKMAT/ADAEV TEAM
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
13
Finished
Vladimir Kotelnikov
187 BJJ
Won by points - 05:00
Kirill Pidgirnyj
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-10
Finished
Unknown User Tartarov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
Finished
Konstantin Vinokurov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Omarov Rasul TEAM MURADOV BJJ Won by Walkover
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-11
Finished
Alexander Ulanov
Ludus GoJira
Oleg Ivanov Strela Team (official) Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
12
Finished
Denis Kuznetsov
187 BJJ
Won by Submission - 01:27
Artem Ykovlev STRELA TEAM
MASTER 1 GI / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-14
Finished
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by points - 05:00
Edgar Bagyan Team Lagarto gracie barra
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-11
Finished
Sergey Ivchenko
187 BJJ
Alexandr Pak Strela Team (official) Won by Submission - 01:46
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-10
Finished
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Won by points - 05:00
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-14
Finished
ANDREY EGOROV
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Nikita Stroganov 187 BJJ Won by points - 05:00
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-12
Finished
Nikolai Tsurkan
ZR Team Association
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club Won by Decision - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-12
Finished
Rustem Ziatdinov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Won by points - 05:00
Dmitry Kuzmin CHECKMAT/ADAEV TEAM
MASTER 1 GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
Finished
Pavel Kuryshkin
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Won by Walkover
Magomedrasul Kuramagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
Finished
Ilya Slesarev
MARS TEAM
Won by Walkover
Magomedrasul Kuramagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-9
Finished
Evgenii Kolodeznikov
Strela Team (official)
Won by points - 05:00
Yusup Charaburaev CHECKMAT/ADAEV TEAM