Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-5
Färdig
Aleksandr Krivec
Team Strela
Denis Drogan CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
8
Färdig
Andrej Koval
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vann på Submission - 04:50
Vadim Novosartov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
10
Färdig
Daniil Lebedev
22 FIGHT CLUB
Denis Kuznetsov 187 BJJ Vann på Submission - 01:23
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-8
Färdig
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
EVGENIJ Tranzilin Agate team Vann på Submission - 02:18
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-5
Färdig
Aleksej Lukonin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Vann på poäng - 05:00
Ilia Golovanov FLORING
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-8
Färdig
Yusup Charaburaev
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Vann på poäng - 05:00
Omarov Rasul TEAM MURADOV BJJ
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
11
Färdig
Daniil Lebedev
22 FIGHT CLUB
Vann på Submission - 04:37
Artem Ykovlev STRELA TEAM
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-6
Färdig
Askhat Zaynetdinov
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Nikolay Andreev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Vann via diskvalificering
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
12
Färdig
Stanislav Shamshurin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vann på Submission - 00:46
Viktor Sirotin 187 BJJ
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-9
Färdig
Sergey Badalyan
Vann via diskvalificering
Ariz Askerov TEAM MURADOV BJJ
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-6
Färdig
Ruslan Aknmetov
Frota Academy
Samandar Eshmatov Strela Team (official) Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-9
Färdig
Said Isaev
Agate team
Vann på Submission - 00:38
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
14
Färdig
Nikita Zaharov
GF TEAM
Unknown User Mario Bros BJJ Kazakhstan Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-11
Färdig
Dmitry Kuzmin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Sergey Badalyan Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-10
Färdig
Roman Chechun
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 05:00
Sergei Andreenkov Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Purple / 100 kg
(Day 2)
13
Färdig
Anton Fedunov
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Vann på Submission - 03:02
Yaroslav Degtyarev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-10
Färdig
Nikolay Andreev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Vann på poäng - 05:00
Rustem Ziatdinov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
MASTER 1 GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
4-12
Färdig
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Vann på poäng - 05:00
VADIM HAZOV CHECKMAT/ADAEV TEAM
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
13
Färdig
Vladimir Kotelnikov
187 BJJ
Vann på poäng - 05:00
Kirill Pidgirnyj
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-10
Färdig
Unknown User Tartarov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
Färdig
Konstantin Vinokurov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Omarov Rasul TEAM MURADOV BJJ Vann på Walkover
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-11
Färdig
Alexander Ulanov
Ludus GoJira
Oleg Ivanov Strela Team (official) Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 100+ kg
(Day 2)
12
Färdig
Denis Kuznetsov
187 BJJ
Vann på Submission - 01:27
Artem Ykovlev STRELA TEAM
MASTER 1 GI / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-14
Färdig
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 05:00
Edgar Bagyan Team Lagarto gracie barra
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-11
Färdig
Sergey Ivchenko
187 BJJ
Alexandr Pak Strela Team (official) Vann på Submission - 01:46
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-10
Färdig
Genadii Kolev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Vann på poäng - 05:00
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-14
Färdig
ANDREY EGOROV
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Nikita Stroganov 187 BJJ Vann på poäng - 05:00
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-12
Färdig
Nikolai Tsurkan
ZR Team Association
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club Vann på domslut - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-12
Färdig
Rustem Ziatdinov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Vann på poäng - 05:00
Dmitry Kuzmin CHECKMAT/ADAEV TEAM
MASTER 1 GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
Färdig
Pavel Kuryshkin
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Vann på Walkover
Magomedrasul Kuramagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
Färdig
Ilya Slesarev
MARS TEAM
Vann på Walkover
Magomedrasul Kuramagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-9
Färdig
Evgenii Kolodeznikov
Strela Team (official)
Vann på poäng - 05:00
Yusup Charaburaev CHECKMAT/ADAEV TEAM