Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
5
Färdig
Aleksey Nechaev
FLORING
Andrej Koval Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på Submission - 01:09
MASTER 1 GI / Blue / 70 kg
(Day 2)
1-7
Färdig
Shamil Charaburaev
KAYLAS TEAM
Oleg Krygin Gymnasium Vann på domslut - 05:00
MASTER 1 GI / White / 100+ kg
(Day 2)
6
Färdig
Vitalij Bespalov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Serik Ibatov GRACIE BARRA HAMBURG Vann på Submission - 01:44
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-6
Färdig
Vasiliy Polovnev
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
EVGENIJ Tranzilin Agate team Vann på Submission - 03:03
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
6
Färdig
Sergey Bayanov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vadim Novosartov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Vann på poäng - 05:00
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-8
Färdig
Unknown User
FLORING
Alexandr Pak Strela Team (official) Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / White / 100 kg
(Day 2)
4
Färdig
Roman Andreev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 01:05
Aleksei Ivantsov Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-4
Färdig
Aleksandr Antonov
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Evgenii Kolodeznikov Strela Team (official) Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-2
Färdig
Bekhan Dzamaldaev
TEAM MURADOV BJJ
Vann på poäng - 05:00
Evgenij Denisov Mario Bros BJJ Kazakhstan
MASTER 1 GI / White / 100+ kg
(Day 2)
7
Färdig
Vitalij Bespalov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Aleksandr Dzidzaria Team Strela Vann på Submission - 01:26
MASTER 1 GI / Blue / 94 kg
(Day 2)
9
Färdig
Dmitry Sirotin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Rustam Balakardashev UNIVERSAL FIGHTERS Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-4
Färdig
Dmitrij Korolkov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på poäng - 05:00
Fuat Rakhimov CHECKMAT/ADAEV TEAM
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-17
Färdig
Abu-Bakar Idigov
TEAM MURADOV BJJ
Daniil Grib MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
9
Färdig
Pavel Kuryshkin
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Ilya Slesarev MARS TEAM Vann på domslut - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-5
Färdig
Yusup Charaburaev
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Vann på domslut - 05:00
Oleg Ryabcikov Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-7
Färdig
Alexey Shcherbina
FLORING
Said Isaev Agate team Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-7
Färdig
Vladislav Starostin
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Rustem Ziatdinov Академия единоборств "VICTORY TEAM" Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
7
Färdig
Aleksey Nechaev
FLORING
Vann på Submission - 01:34
Sergey Bayanov CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / White / 100 kg
(Day 2)
5
Färdig
Petr Volkov
Bjj Alex team
Vann på poäng - 05:00
Alexander Vedenyev CHECKMAT/ADAEV TEAM
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-9
Färdig
Nikolai Tsurkan
ZR Team Association
Vann på poäng - 05:00
ISA BELKHOROEV CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
10
Färdig
Stanislav Shamshurin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vladimir Kotelnikov 187 BJJ Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / White / 82 kg /
(Day 2)
3-3
Färdig
Egor Kryuchkov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Alexey Kalianidi CHECKMAT/ADAEV TEAM Vann på Submission - 03:28
MASTER 1 GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-3
Färdig
Konstantin Shustov
STRELA
Vann på Submission - 02:40
Evgenij Denisov Mario Bros BJJ Kazakhstan
MASTER 1 GI / White / 82 kg /
(Day 2)
Färdig
Andrey Mityashin
Ludus GoJira
Vann på Walkover
Egor Reshetov 187 BJJ
MASTER 1 GI / White / 100+ kg
(Day 2)
8
Färdig
Serik Ibatov
GRACIE BARRA HAMBURG
Vann på poäng - 05:00
Aleksandr Dzidzaria Team Strela
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-6
Färdig
Omarov Rasul
TEAM MURADOV BJJ
Vann på poäng - 05:00
Andrey Kireev Strela Team (official)
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-2
Färdig
Anzor Tazabaev
TEAM MURADOV BJJ
Ilia Golovanov FLORING Vann via diskvalificering
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-4
Färdig
Ilia Golovanov
FLORING
Samandar Eshmatov Strela Team (official) Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-8
Färdig
Dmitry Kuzmin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Vann på poäng - 05:00
Aleksandr Gobov Ludus Team
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
11
Färdig
Viktor Sirotin
187 BJJ
Kirill Pidgirnyj Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-4
Färdig
Eldar Kantserov
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Bekhan Dzamaldaev TEAM MURADOV BJJ Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-7
Färdig
Konstantin Vinokurov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Evgenii Kolodeznikov Strela Team (official) Vann på poäng - 05:00