Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
5
Afgelopen
Aleksey Nechaev
FLORING
Andrej Koval Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Gewonnen via Overgave - 01:09
MASTER 1 GI / Blue / 70 kg
(Day 2)
1-7
Afgelopen
Shamil Charaburaev
KAYLAS TEAM
Oleg Krygin Gymnasium Gewonnen op Beslissing - 05:00
MASTER 1 GI / White / 100+ kg
(Day 2)
6
Afgelopen
Vitalij Bespalov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Serik Ibatov GRACIE BARRA HAMBURG Gewonnen via Overgave - 01:44
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-6
Afgelopen
Vasiliy Polovnev
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
EVGENIJ Tranzilin Agate team Gewonnen via Overgave - 03:03
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
6
Afgelopen
Sergey Bayanov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vadim Novosartov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-8
Afgelopen
Unknown User
FLORING
Alexandr Pak Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / White / 100 kg
(Day 2)
4
Afgelopen
Roman Andreev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Overgave - 01:05
Aleksei Ivantsov Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-4
Afgelopen
Aleksandr Antonov
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Evgenii Kolodeznikov Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-2
Afgelopen
Bekhan Dzamaldaev
TEAM MURADOV BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Evgenij Denisov Mario Bros BJJ Kazakhstan
MASTER 1 GI / White / 100+ kg
(Day 2)
7
Afgelopen
Vitalij Bespalov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Aleksandr Dzidzaria Team Strela Gewonnen via Overgave - 01:26
MASTER 1 GI / Blue / 94 kg
(Day 2)
9
Afgelopen
Dmitry Sirotin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Rustam Balakardashev UNIVERSAL FIGHTERS Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-4
Afgelopen
Dmitrij Korolkov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Punten - 05:00
Fuat Rakhimov CHECKMAT/ADAEV TEAM
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-17
Afgelopen
Abu-Bakar Idigov
TEAM MURADOV BJJ
Daniil Grib MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 100 kg
(Day 2)
9
Afgelopen
Pavel Kuryshkin
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Ilya Slesarev MARS TEAM Gewonnen op Beslissing - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-5
Afgelopen
Yusup Charaburaev
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Oleg Ryabcikov Strela Team (official)
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-7
Afgelopen
Alexey Shcherbina
FLORING
Said Isaev Agate team Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-7
Afgelopen
Vladislav Starostin
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Rustem Ziatdinov Академия единоборств "VICTORY TEAM" Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
7
Afgelopen
Aleksey Nechaev
FLORING
Gewonnen via Overgave - 01:34
Sergey Bayanov CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / White / 100 kg
(Day 2)
5
Afgelopen
Petr Volkov
Bjj Alex team
Gewonnen via Punten - 05:00
Alexander Vedenyev CHECKMAT/ADAEV TEAM
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-9
Afgelopen
Nikolai Tsurkan
ZR Team Association
Gewonnen via Punten - 05:00
ISA BELKHOROEV CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
10
Afgelopen
Stanislav Shamshurin
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Vladimir Kotelnikov 187 BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / White / 82 kg /
(Day 2)
3-3
Afgelopen
Egor Kryuchkov
LUDUS ALLIANCE RUSSIA
Alexey Kalianidi CHECKMAT/ADAEV TEAM Gewonnen via Overgave - 03:28
MASTER 1 GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-3
Afgelopen
Konstantin Shustov
STRELA
Gewonnen via Overgave - 02:40
Evgenij Denisov Mario Bros BJJ Kazakhstan
MASTER 1 GI / White / 82 kg /
(Day 2)
Afgelopen
Andrey Mityashin
Ludus GoJira
Gewonnen via Walkover
Egor Reshetov 187 BJJ
MASTER 1 GI / White / 100+ kg
(Day 2)
8
Afgelopen
Serik Ibatov
GRACIE BARRA HAMBURG
Gewonnen via Punten - 05:00
Aleksandr Dzidzaria Team Strela
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-6
Afgelopen
Omarov Rasul
TEAM MURADOV BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Andrey Kireev Strela Team (official)
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-2
Afgelopen
Anzor Tazabaev
TEAM MURADOV BJJ
Ilia Golovanov FLORING Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-4
Afgelopen
Ilia Golovanov
FLORING
Samandar Eshmatov Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-8
Afgelopen
Dmitry Kuzmin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Gewonnen via Punten - 05:00
Aleksandr Gobov Ludus Team
MASTER 1 GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
11
Afgelopen
Viktor Sirotin
187 BJJ
Kirill Pidgirnyj Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-4
Afgelopen
Eldar Kantserov
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Bekhan Dzamaldaev TEAM MURADOV BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
3-7
Afgelopen
Konstantin Vinokurov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Evgenii Kolodeznikov Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 05:00