Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
4-4
Afgelopen
Nikita Dolgov
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten - 04:00
Aleksander Stupak Strela Team (official)
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
2
Afgelopen
Viktor Parakin
ARES
Gewonnen via Punten - 03:00
Zakhar Fedunov
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-3
Afgelopen
Abu-Magomed Dolaev
TEAM MURADOV BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:42
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
INFANT GI / White / 35 kg
(Day 1)
1-5
Afgelopen
Daniil Poltavets
Strela Team (official)
Gurgen Makinan Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 03:00
TEEN GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-2
Afgelopen
Islam Mamakaev
TEAM MURADOV BJJ
Adlan Yasaev TEAM MURADOV BJJ Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
3
Afgelopen
Abu-Bakar Musaev
TEAM MURADOV BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:41
Aleksandr Bobrov Strela Team (official)
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-4
Afgelopen
Bekmuhammed Yeleuken
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Gewonnen via Overgave - 02:57
Sidek Madigov TEAM MURADOV BJJ
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
3
Afgelopen
Denis Terentev
ARES
Muhammad Vaskaev TEAM MURADOV BJJ Gewonnen via Punten - 03:00
TEEN GI / White / 60 kg
(Day 1)
2-5
Afgelopen
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:56
Mohid Anzorov TEAM MURADOV BJJ
INFANT GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-3
Afgelopen
Artem Pak
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten - 03:00
Pavel Shtelle Frota Academy
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
6
Afgelopen
Savelii Reimbaev
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Gewonnen via Overgave - 02:24
Muhammad Didiev TEAM MURADOV BJJ
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
4
Afgelopen
Dzabrail Abubakarov
TEAM MURADOV BJJ
Gewonnen via Overgave - 02:02
Artem Tonoan Strela Team (official)
INFANT GI / White / 40 kg
(Day 1)
1-6
Afgelopen
Karen Gazoyan
Gymnasium Zhukovka
Artem Buev Strela Team (official) Gewonnen via Overgave - 00:53
JUVENILE GI / White / 60 kg
(Day 1)
3-7
Afgelopen
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Bulat Arsangiriev CHECKMAT INTERNATIONAL Gewonnen via Overgave - 02:03
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
7
Afgelopen
Zahar Antonov
LUDUS
Gewonnen via Punten - 03:00
Urij Perevozchikov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
JUNIOR GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-2
Afgelopen
Umar Bashaev
Strela Team (official)
Abu-Bakar Tepsurkaev TEAM MURADOV BJJ Gewonnen via Overgave - 03:28
TEEN GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-3
Afgelopen
Islam Mamakaev
TEAM MURADOV BJJ
Giskaev Ismail TEAM MURADOV BJJ Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
4
Afgelopen
Zakhar Fedunov
Denis Terentev ARES Gewonnen via Punten - 03:00
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-5
Afgelopen
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Sidek Madigov TEAM MURADOV BJJ Gewonnen op Beslissing
INFANT GI / White / 45+ kg
(Day 1)
1-7
Afgelopen
Daniil Salatin
ARES
Egor Gorshkov ICON JIU-JITSU TEAM Gewonnen via Overgave - 01:39
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
7
Afgelopen
Savelii Reimbaev
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Gewonnen via Overgave
Petrosyan Valeriy Gymnasium Zhukovka
TEEN GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-6
Afgelopen
Abubakar-sidik Zagalaev
TEAM MURADOV BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:39
Neganov Vsevolod CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-4
Afgelopen
Amir Zakrailov
TEAM MURADOV BJJ
ARTEM SIROTIN Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 03:00
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
Afgelopen
Artem Gribennikov
Strela Team (official)
Gewonnen via Walkover
Aleksandr Nikolaev CHECKMAT/ADAEV TEAM
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
5
Afgelopen
Aleksandr Bobrov
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten
Artem Tonoan Strela Team (official)
JUNIOR GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-3
Afgelopen
Akhmed Mukaev
TEAM MURADOV BJJ
Abu-Bakar Tepsurkaev TEAM MURADOV BJJ Gewonnen via Overgave - 01:03
TEEN GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-4
Afgelopen
Adlan Yasaev
TEAM MURADOV BJJ
Giskaev Ismail TEAM MURADOV BJJ Gewonnen via Overgave - 03:18
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
8
Afgelopen
Timophey Titov
Gymnasium Zhukovka
Gewonnen via Punten - 03:00
Hasan Ismailov Strela Team (official)
JUVENILE GI / White / 60 kg
(Day 1)
3-8
Afgelopen
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Gewonnen op Beslissing
Murtazali Gadzhiev Liberty Jiu-Jitsu
INFANT GI / White / 45+ kg
(Day 1)
1-8
Afgelopen
Daniil Salatin
ARES
Gewonnen via Overgave - 01:04
Evgenii Sumskii ARES
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
4-5
Afgelopen
Vladislav Savchenko
Strela Team (official)
Sergej Bykov PERSEUS Gewonnen via Overgave - 02:37
JUVENILE GI / White / 65 kg
(Day 1)
3-9
Afgelopen
Magomed-Amin Ganizhev
KAYLAS TEAM
Unknown User TEAM MURADOV BJJ Gewonnen via Punten - 05:00