Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
4-4
Färdig
Nikita Dolgov
Strela Team (official)
Vann på poäng - 04:00
Aleksander Stupak Strela Team (official)
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
2
Färdig
Viktor Parakin
ARES
Vann på poäng - 03:00
Zakhar Fedunov
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-3
Färdig
Abu-Magomed Dolaev
TEAM MURADOV BJJ
Vann på Submission - 01:42
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
INFANT GI / White / 35 kg
(Day 1)
1-5
Färdig
Daniil Poltavets
Strela Team (official)
Gurgen Makinan Strela Team (official) Vann på poäng - 03:00
TEEN GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-2
Färdig
Islam Mamakaev
TEAM MURADOV BJJ
Adlan Yasaev TEAM MURADOV BJJ Vann via diskvalificering
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
3
Färdig
Abu-Bakar Musaev
TEAM MURADOV BJJ
Vann på Submission - 00:41
Aleksandr Bobrov Strela Team (official)
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-4
Färdig
Bekmuhammed Yeleuken
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Vann på Submission - 02:57
Sidek Madigov TEAM MURADOV BJJ
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
3
Färdig
Denis Terentev
ARES
Muhammad Vaskaev TEAM MURADOV BJJ Vann på poäng - 03:00
TEEN GI / White / 60 kg
(Day 1)
2-5
Färdig
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Vann på Submission - 00:56
Mohid Anzorov TEAM MURADOV BJJ
INFANT GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-3
Färdig
Artem Pak
Strela Team (official)
Vann på poäng - 03:00
Pavel Shtelle Frota Academy
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
6
Färdig
Savelii Reimbaev
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Vann på Submission - 02:24
Muhammad Didiev TEAM MURADOV BJJ
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
4
Färdig
Dzabrail Abubakarov
TEAM MURADOV BJJ
Vann på Submission - 02:02
Artem Tonoan Strela Team (official)
INFANT GI / White / 40 kg
(Day 1)
1-6
Färdig
Karen Gazoyan
Gymnasium Zhukovka
Artem Buev Strela Team (official) Vann på Submission - 00:53
JUVENILE GI / White / 60 kg
(Day 1)
3-7
Färdig
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Bulat Arsangiriev CHECKMAT INTERNATIONAL Vann på Submission - 02:03
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
7
Färdig
Zahar Antonov
LUDUS
Vann på poäng - 03:00
Urij Perevozchikov Академия единоборств "VICTORY TEAM"
JUNIOR GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-2
Färdig
Umar Bashaev
Strela Team (official)
Abu-Bakar Tepsurkaev TEAM MURADOV BJJ Vann på Submission - 03:28
TEEN GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-3
Färdig
Islam Mamakaev
TEAM MURADOV BJJ
Giskaev Ismail TEAM MURADOV BJJ Vann via diskvalificering
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
4
Färdig
Zakhar Fedunov
Denis Terentev ARES Vann på poäng - 03:00
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-5
Färdig
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Sidek Madigov TEAM MURADOV BJJ Vann på domslut
INFANT GI / White / 45+ kg
(Day 1)
1-7
Färdig
Daniil Salatin
ARES
Egor Gorshkov ICON JIU-JITSU TEAM Vann på Submission - 01:39
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
7
Färdig
Savelii Reimbaev
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Vann på Submission
Petrosyan Valeriy Gymnasium Zhukovka
TEEN GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-6
Färdig
Abubakar-sidik Zagalaev
TEAM MURADOV BJJ
Vann på Submission - 00:39
Neganov Vsevolod CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / White / 30 kg
(Day 1)
1-4
Färdig
Amir Zakrailov
TEAM MURADOV BJJ
ARTEM SIROTIN Strela Team (official) Vann på poäng - 03:00
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
Färdig
Artem Gribennikov
Strela Team (official)
Vann på Walkover
Aleksandr Nikolaev CHECKMAT/ADAEV TEAM
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
5
Färdig
Aleksandr Bobrov
Strela Team (official)
Vann på poäng
Artem Tonoan Strela Team (official)
JUNIOR GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-3
Färdig
Akhmed Mukaev
TEAM MURADOV BJJ
Abu-Bakar Tepsurkaev TEAM MURADOV BJJ Vann på Submission - 01:03
TEEN GI / White / 55 kg
(Day 1)
2-4
Färdig
Adlan Yasaev
TEAM MURADOV BJJ
Giskaev Ismail TEAM MURADOV BJJ Vann på Submission - 03:18
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
8
Färdig
Timophey Titov
Gymnasium Zhukovka
Vann på poäng - 03:00
Hasan Ismailov Strela Team (official)
JUVENILE GI / White / 60 kg
(Day 1)
3-8
Färdig
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Vann på domslut
Murtazali Gadzhiev Liberty Jiu-Jitsu
INFANT GI / White / 45+ kg
(Day 1)
1-8
Färdig
Daniil Salatin
ARES
Vann på Submission - 01:04
Evgenii Sumskii ARES
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
4-5
Färdig
Vladislav Savchenko
Strela Team (official)
Sergej Bykov PERSEUS Vann på Submission - 02:37
JUVENILE GI / White / 65 kg
(Day 1)
3-9
Färdig
Magomed-Amin Ganizhev
KAYLAS TEAM
Unknown User TEAM MURADOV BJJ Vann på poäng - 05:00