Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
15
Afgelopen
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Alil Kuciev TEAM Agate Gewonnen via Overgave - 03:00
MASTER 1 GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
4-13
Afgelopen
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Alexandr Silaev GFTEAM Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-13
Afgelopen
Sergey Ivchenko
187 BJJ
Nikolai Tsurkan ZR Team Association Gewonnen via Overgave - 01:35
MASTER 1 GI / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-15
Afgelopen
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Overgave - 01:02
Mikhail Samoylov GRACIE BARRA KNIGHTSBRIDGE
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-12
Afgelopen
Sergei Andreenkov
Strela Team (official)
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Alexander Ulanov Ludus GoJira
ADULT GI / White / 100 kg
(Day 2)
14
Afgelopen
Lors Saidov
TEAM MURADOV BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Sirazhudin Magomedov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-14
Afgelopen
Alexandr Pak
Strela Team (official)
Gewonnen via Punten - 05:00
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club
ADULT GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-15
Afgelopen
Unknown User
Frota Team Nogueira
Gewonnen via Punten - 05:00
Daniil Ostapko 22 FIGHT CLUB
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-13
Afgelopen
Nikolay Andreev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Gewonnen via Overgave - 04:56
Sergey Badalyan
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
16
Afgelopen
Nikita Zaharov
GF TEAM
Gewonnen via Overgave - 03:30
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-15
Afgelopen
Maksim Tkacev
Bogdan Grappling School
Aslan Inalkaev TEAM MURADOV BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-15
Afgelopen
Akhmed Khasmagomedov
TEAM MURADOV BJJ
Nidzhat Safarov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI / Blue / 94 kg
(Day 2)
18
Afgelopen
Magomed Rabadanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie)
Toleubaev Miras kazakhstan national team
ADULT GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
17
Afgelopen
Urij Kalmynin
Strela Team (official)
Denis Suslov Jiumetru Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-16
Afgelopen
Edgar Bagyan
Team Lagarto gracie barra
Mikhail Samoylov GRACIE BARRA KNIGHTSBRIDGE Gewonnen via Punten - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-11
Afgelopen
EVGENIJ Tranzilin
Agate team
Gewonnen via Overgave - 03:24
Said Isaev Agate team
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
17
Afgelopen
Unknown User
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Alil Kuciev TEAM Agate Gewonnen via Overgave - 02:08
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-13
Afgelopen
Roman Chechun
CHECKMAT INTERNATIONAL
Oleg Ivanov Strela Team (official) Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-16
Afgelopen
Tanat Aukatov
Gewonnen via Punten - 05:00
Rasul Bagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
4-14
Afgelopen
VADIM HAZOV
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Alexandr Silaev GFTEAM Gewonnen via Overgave - 03:55
ADULT GI / White / 100 kg
(Day 2)
15
Afgelopen
Lors Saidov
TEAM MURADOV BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:20
Bora Kagirkhadjiev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-17
Afgelopen
Salman Salmanov
KAYLAS TEAM
Gewonnen via Punten - 05:00
Konstantin Mitroshin LUDUS ALLIANCE RUSSIA
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-18
Afgelopen
Nikita Krasnikov
ZR TEAM ASSOCIATION
Gewonnen via Punten - 05:00
Nidzhat Safarov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
21
Afgelopen
Artur Gareev
Strela Team (official)
Simral Tagiev Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
18
Afgelopen
Sulejman Zavgaev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Overgave
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-16
Afgelopen
Zelimhan Sugaipov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Gewonnen via Overgave - 01:12
Denis Shchedin FLORING
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-19
Afgelopen
Osman Isaev
Agate team
Gewonnen via Punten - 02:41
Unknown User CHECKMAT/ADAEV TEAM
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-16
Afgelopen
Nikita Stroganov
187 BJJ
Aslan Inalkaev TEAM MURADOV BJJ Gewonnen via Punten - 05:00
ADULT GI / White / 100 kg
(Day 2)
16
Afgelopen
Sirazhudin Magomedov
UNIVERSAL FIGHTERS
Gewonnen via Overgave - 01:46
Bora Kagirkhadjiev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-19
Afgelopen
Tanat Aukatov
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Daniil Grib MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-17
Afgelopen
Unknown User
Frota Team Nogueira
Said-Akhmad Idigov TEAM MURADOV BJJ Gewonnen via Overgave - 01:04
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-20
Afgelopen
Unknown User Fedosov
Strela Team (official)
Khamzat Kaigarov TEAM MURADOV BJJ Gewonnen via Overgave - 04:29