Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
15
Färdig
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Alil Kuciev TEAM Agate Vann på Submission - 03:00
MASTER 1 GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
4-13
Färdig
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Alexandr Silaev GFTEAM Vann på poäng - 05:00
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-13
Färdig
Sergey Ivchenko
187 BJJ
Nikolai Tsurkan ZR Team Association Vann på Submission - 01:35
MASTER 1 GI / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-15
Färdig
Ivan Samarin
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 01:02
Mikhail Samoylov GRACIE BARRA KNIGHTSBRIDGE
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-12
Färdig
Sergei Andreenkov
Strela Team (official)
Vann på domslut - 05:00
Alexander Ulanov Ludus GoJira
ADULT GI / White / 100 kg
(Day 2)
14
Färdig
Lors Saidov
TEAM MURADOV BJJ
Vann på poäng - 05:00
Sirazhudin Magomedov UNIVERSAL FIGHTERS
ADULT GI / White / 64 kg
(Day 2)
1-14
Färdig
Alexandr Pak
Strela Team (official)
Vann på poäng - 05:00
Ismail Yakhyaev Chechen BJJ Club
ADULT GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-15
Färdig
Unknown User
Frota Team Nogueira
Vann på poäng - 05:00
Daniil Ostapko 22 FIGHT CLUB
MASTER 1 GI / Blue / 76 kg
(Day 2)
2-13
Färdig
Nikolay Andreev
MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
Vann på Submission - 04:56
Sergey Badalyan
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
16
Färdig
Nikita Zaharov
GF TEAM
Vann på Submission - 03:30
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-15
Färdig
Maksim Tkacev
Bogdan Grappling School
Aslan Inalkaev TEAM MURADOV BJJ Vann på poäng - 05:00
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-15
Färdig
Akhmed Khasmagomedov
TEAM MURADOV BJJ
Nidzhat Safarov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Vann på poäng - 05:00
ADULT GI / Blue / 94 kg
(Day 2)
18
Färdig
Magomed Rabadanov
TOP TEAM FIGHT CLUB
Vann via diskvalificering
Toleubaev Miras kazakhstan national team
ADULT GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
17
Färdig
Urij Kalmynin
Strela Team (official)
Denis Suslov Jiumetru Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Purple / 76 kg
(Day 2)
2-16
Färdig
Edgar Bagyan
Team Lagarto gracie barra
Mikhail Samoylov GRACIE BARRA KNIGHTSBRIDGE Vann på poäng - 05:00
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-11
Färdig
EVGENIJ Tranzilin
Agate team
Vann på Submission - 03:24
Said Isaev Agate team
ADULT GI / White / 94 kg
(Day 2)
17
Färdig
Unknown User
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Alil Kuciev TEAM Agate Vann på Submission - 02:08
MASTER 1 GI / Purple / 82 kg
(Day 2)
3-13
Färdig
Roman Chechun
CHECKMAT INTERNATIONAL
Oleg Ivanov Strela Team (official) Vann på poäng - 05:00
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-16
Färdig
Tanat Aukatov
Vann på poäng - 05:00
Rasul Bagomedov Agate team
MASTER 1 GI / Purple / 88 kg
(Day 2)
4-14
Färdig
VADIM HAZOV
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Alexandr Silaev GFTEAM Vann på Submission - 03:55
ADULT GI / White / 100 kg
(Day 2)
15
Färdig
Lors Saidov
TEAM MURADOV BJJ
Vann på Submission - 00:20
Bora Kagirkhadjiev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-17
Färdig
Salman Salmanov
KAYLAS TEAM
Vann på poäng - 05:00
Konstantin Mitroshin LUDUS ALLIANCE RUSSIA
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-18
Färdig
Nikita Krasnikov
ZR TEAM ASSOCIATION
Vann på poäng - 05:00
Nidzhat Safarov MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT GI / Purple / 94 kg
(Day 2)
21
Färdig
Artur Gareev
Strela Team (official)
Simral Tagiev Vann på poäng - 05:00
ADULT GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
18
Färdig
Sulejman Zavgaev
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission
Idris Saidulaev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-16
Färdig
Zelimhan Sugaipov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Vann på Submission - 01:12
Denis Shchedin FLORING
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-19
Färdig
Osman Isaev
Agate team
Vann på poäng - 02:41
Unknown User CHECKMAT/ADAEV TEAM
ADULT GI / White / 82 kg
(Day 2)
3-16
Färdig
Nikita Stroganov
187 BJJ
Aslan Inalkaev TEAM MURADOV BJJ Vann på poäng - 05:00
ADULT GI / White / 100 kg
(Day 2)
16
Färdig
Sirazhudin Magomedov
UNIVERSAL FIGHTERS
Vann på Submission - 01:46
Bora Kagirkhadjiev TEAM MURADOV BJJ
ADULT GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-19
Färdig
Tanat Aukatov
Vann på domslut - 05:00
Daniil Grib MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA
ADULT GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-17
Färdig
Unknown User
Frota Team Nogueira
Said-Akhmad Idigov TEAM MURADOV BJJ Vann på Submission - 01:04
ADULT GI / White / 76 kg
(Day 2)
2-20
Färdig
Unknown User Fedosov
Strela Team (official)
Khamzat Kaigarov TEAM MURADOV BJJ Vann på Submission - 04:29