Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT NOGI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-51
Gotowy
Turpal Musitov
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Nikolay Kostyukov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 55 kg
(Day 1)
2-38
Gotowy
Said-Emin Dadashev
TEAM MURADOV BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:57
Unknown User Martynenko ICON JIU-JITSU TEAM
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 55+ kg
(Day 1)
3-36
Gotowy
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Mansour Yusupov-Farzaliev Team Strela Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:18
KIDS III NOGI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
51
Gotowy
Imron Dodomatov
Team Boymurodov
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Israil Abubakarov TEAM MURADOV BJJ
INFANT NOGI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
47
Gotowy
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Kirill Gordeev PERSEUS
INFANT NOGI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-52
Gotowy
Kirill Polyakov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Nikolay Kostyukov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Wygrana walkowerem
INFANT NOGI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
48
Gotowy
Ibragim Dombaev
TEAM MURADOV BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Denni Khatuev Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 50 kg
(Day 1)
2-39
Gotowy
Unknown User
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
INFANT NOGI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-53
Gotowy
ISLAM KHAZBIEV
Strela Team (official)
Turpal Musitov TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 03:00
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
4-40
Gotowy
Nikita Dudin
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Artem Perminov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 50 kg
(Day 1)
2-40
Gotowy
Komron Mukimov
GF Team Russia
Unknown User TEAM MURADOV BJJ Wygrana na punkty - 04:00
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-42
Gotowy
Ilya Volovik
Strela Team (official)
Wygrana na punkty - 04:00
Mihail Lobahc CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-43
Gotowy
Ilya Volovik
Strela Team (official)
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Zaharov Vladislav Strela Team (official)
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-44
Gotowy
Mihail Lobahc
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana walkowerem - 04:00
Zaharov Vladislav Strela Team (official)
MASTER 1 GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-1
Gotowy
Eldar Kantserov
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Wygrana na punkty - 05:00
Konstantin Shustov STRELA
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
1
Gotowy
Aleksey Nechaev
FLORING
Wygrana na punkty - 05:00
Alexey Potapov Ronin Family/Roy Dean Academy International
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-1
Gotowy
Aleksej Lukonin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Sergej Farziev FLORING
MASTER 1 GI / White / 82 kg /
(Day 2)
3-1
Gotowy
Andrey Mityashin
Ludus GoJira
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
MASTER 1 GI / White / 100 kg
(Day 2)
1
Gotowy
Oleg Solomnikov
Gracie Barra Fulham
Petr Volkov Bjj Alex team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:44
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-1
Gotowy
Aleksandr Krivec
Team Strela
Wygrana na punkty - 05:00
Andrej Semenov Ludus Voskresensk
MASTER 1 GI / White / 100 kg
(Day 2)
3
Gotowy
Alexander Vedenyev
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Aleksei Ivantsov Strela Team (official)
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
2
Gotowy
Andrej Koval
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:44
Dmitrij Neganov CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-3
Gotowy
Fuat Rakhimov
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Denis Drogan CHECKMAT INTERNATIONAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
3
Gotowy
Sergej Reznik
STRELA TEAM
Sergey Bayanov CHECKMAT INTERNATIONAL Zwycięstwo przez dyskwalifikację
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-5
Gotowy
Alexey Koninin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Genadii Kolev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Wygrana na punkty - 05:00
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-3
Gotowy
Aleksej Lukonin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Ruslan Aknmetov Frota Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
MASTER 1 GI / White / 82 kg /
(Day 2)
Gotowy
Egor Reshetov
187 BJJ
Alexey Kalianidi CHECKMAT/ADAEV TEAM Wygrana walkowerem
MASTER 1 GI / White / 100 kg
(Day 2)
2
Gotowy
Petr Volkov
Bjj Alex team
Wygrana na punkty - 05:00
Roman Andreev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / White / 82 kg /
(Day 2)
3-2
Gotowy
Andrey Mityashin
Ludus GoJira
Egor Kryuchkov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
4
Gotowy
Vadim Novosartov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:39
Genadij Dimitriev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
Gotowy
Konstantin Vinokurov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Wygrana walkowerem
Aleksandr Panteluk CHECKMAT
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-2
Gotowy
Aleksandr Krivec
Team Strela
Wygrana na punkty - 05:00
Dmitrij Korolkov CHECKMAT INTERNATIONAL