Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
INFANT NOGI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-51
已完成
Turpal Musitov
TEAM MURADOV BJJ
Won by Submission - 02:32
Nikolay Kostyukov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 55 kg
(Day 1)
2-38
已完成
Said-Emin Dadashev
TEAM MURADOV BJJ
Won by Disqualification (disqualification) - 01:57
Unknown User Martynenko ICON JIU-JITSU TEAM
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 55+ kg
(Day 1)
3-36
已完成
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Mansour Yusupov-Farzaliev Team Strela Won by Disqualification (disqualification) - 02:18
KIDS III NOGI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
51
已完成
Imron Dodomatov
Team Boymurodov
Won by Submission - 00:56
Israil Abubakarov TEAM MURADOV BJJ
INFANT NOGI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
47
已完成
Ivan Shevchuk
Supernova BJJ Academy
Won by Submission - 01:12
Kirill Gordeev PERSEUS
INFANT NOGI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-52
已完成
Kirill Polyakov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Nikolay Kostyukov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Walkover
INFANT NOGI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
48
已完成
Ibragim Dombaev
TEAM MURADOV BJJ
Won by Submission - 01:18
Denni Khatuev Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 50 kg
(Day 1)
2-39
已完成
Unknown User
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
INFANT NOGI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-53
已完成
ISLAM KHAZBIEV
Strela Team (official)
Turpal Musitov TEAM MURADOV BJJ Won by points - 03:00
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
4-40
已完成
Nikita Dudin
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Artem Perminov LUDUS ALLIANCE RUSSIA
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 50 kg
(Day 1)
2-40
已完成
Komron Mukimov
GF Team Russia
Unknown User TEAM MURADOV BJJ Won by points - 04:00
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-42
已完成
Ilya Volovik
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Mihail Lobahc CHECKMAT INTERNATIONAL
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-43
已完成
Ilya Volovik
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:01
Zaharov Vladislav Strela Team (official)
JUNIOR NOGI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-44
已完成
Mihail Lobahc
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Walkover - 04:00
Zaharov Vladislav Strela Team (official)
MASTER 1 GI / White / 88 kg
(Day 2)
4-1
已完成
Eldar Kantserov
Ronin Family/Roy Dean Academy International
Won by points - 05:00
Konstantin Shustov STRELA
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
1
已完成
Aleksey Nechaev
FLORING
Won by points - 05:00
Alexey Potapov Ronin Family/Roy Dean Academy International
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-1
已完成
Aleksej Lukonin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Won by Decision - 05:00
Sergej Farziev FLORING
MASTER 1 GI / White / 82 kg /
(Day 2)
3-1
已完成
Andrey Mityashin
Ludus GoJira
Won by points - 05:00
Unknown User TEAM MURADOV BJJ
MASTER 1 GI / White / 100 kg
(Day 2)
1
已完成
Oleg Solomnikov
Gracie Barra Fulham
Petr Volkov Bjj Alex team Won by Submission - 03:44
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-1
已完成
Aleksandr Krivec
Team Strela
Won by points - 05:00
Andrej Semenov Ludus Voskresensk
MASTER 1 GI / White / 100 kg
(Day 2)
3
已完成
Alexander Vedenyev
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Won by Submission - 03:51
Aleksei Ivantsov Strela Team (official)
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
2
已完成
Andrej Koval
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Submission - 01:44
Dmitrij Neganov CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-3
已完成
Fuat Rakhimov
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Denis Drogan CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Submission - 03:51
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
3
已完成
Sergej Reznik
STRELA TEAM
Sergey Bayanov CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Disqualification (disqualification)
MASTER 1 GI / Blue / 88 kg
(Day 2)
4-5
已完成
Alexey Koninin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Genadii Kolev MARCELO GARCIA JIU-JITSU RUSSIA Won by points - 05:00
MASTER 1 GI / White / 70 kg
(Day 2)
1-3
已完成
Aleksej Lukonin
CHECKMAT/ADAEV TEAM
Ruslan Aknmetov Frota Academy Won by Submission - 02:10
MASTER 1 GI / White / 82 kg /
(Day 2)
已完成
Egor Reshetov
187 BJJ
Alexey Kalianidi CHECKMAT/ADAEV TEAM Won by Walkover
MASTER 1 GI / White / 100 kg
(Day 2)
2
已完成
Petr Volkov
Bjj Alex team
Won by points - 05:00
Roman Andreev CHECKMAT INTERNATIONAL
MASTER 1 GI / White / 82 kg /
(Day 2)
3-2
已完成
Andrey Mityashin
Ludus GoJira
Egor Kryuchkov LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 00:56
MASTER 1 GI / White / 94 kg
(Day 2)
4
已完成
Vadim Novosartov
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Won by Disqualification (disqualification) - 04:39
Genadij Dimitriev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
MASTER 1 GI / Blue / 82 kg
(Day 2)
已完成
Konstantin Vinokurov
CHECKMAT INTERNATIONAL
Won by Walkover
Aleksandr Panteluk CHECKMAT
MASTER 1 GI / White / 76 kg /
(Day 2)
2-2
已完成
Aleksandr Krivec
Team Strela
Won by points - 05:00
Dmitrij Korolkov CHECKMAT INTERNATIONAL