Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
19
已完成
Israil Abubakarov
TEAM MURADOV BJJ
Gleb Bobrov Академия единоборств "VICTORY TEAM" Won by points - 03:00
JUVENILE GI / White / 70 kg
(Day 1)
3-16
已完成
Rasul Algiriev
Chechen BJJ Club
Amir Kopin Won by Submission - 01:16
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-24
已完成
Mihail Lobahc
CHECKMAT INTERNATIONAL
Zaharov Vladislav Strela Team (official) Won by points - 04:00
INFANT GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
1-33
已完成
Alexander Shishov
Gymnasium Zhukovka
Won by points - 03:00
Nazar Selivakhin Strela Team (official)
JUVENILE GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-19
已完成
Daniil Atanov
Supernova BJJ Academy
Won by points - 05:00
Amir Mirzoev Strela Team (official)
INFANT GI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-28
已完成
Kirill Polyakov
CHECKMAT/ADAEV TEAM
ISLAM KHAZBIEV Strela Team (official) Won by Submission - 00:57
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 50 kg
(Day 1)
26
已完成
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Unknown User Strela Team (official) Won by Submission - 01:47
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
4-22
已完成
Nikita Hudovekov
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Won by Submission - 01:01
Grigorij Yudin Strela Team (official)
KIDS III GI / White / 35 kg
(Day 1)
17
已完成
Urij Kravchenko
Strela Team (official)
Won by points
Denis Negadaev PERSEUS
TEEN GI / Grey,Yellow / 65+ kg
(Day 1)
2-22
已完成
Ovanes Gazoyan
Gymnasium Zhukovka
Won by Submission - 00:31
Bogdan Abdulhamidov CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
1-31
已完成
Yuri Seleznev
Team Strela
Roman Baigildin Gymnasium Zhukovka Won by Decision - 03:00
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-25
已完成
Ilya Volovik
Strela Team (official)
Nikita Polyakov MOLODYEZNIJ-FEDUNOV Won by Submission - 01:47
KIDS III GI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
20
已完成
Roman Chashchin
PERSEUS
Won by Submission - 01:50
Aleksandr Dakhin Supernova BJJ Academy
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
3-21
已完成
Nikita Lipka
GRACIE BARRA HAMBURG
Sergey Goncharenko CHECKMAT INTERNATIONAL Won by points - 05:00
JUVENILE GI / Blue / 75+ kg
(Day 1)
2-25
已完成
Aleksey Mosiyash
Strela Team (official)
Unknown User TEAM MURADOV BJJ Won by points - 05:00
INFANT GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
1-34
已完成
Alexander Shishov
Gymnasium Zhukovka
Egor Ignatov Ludus GoJira Won by points - 03:00
KIDS III GI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
21
已完成
Gleb Bobrov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Yaroslav Vakhrushev LUDUS ALLIANCE RUSSIA Won by Submission - 00:37
KIDS III GI / White / 35 kg
(Day 1)
18
已完成
TIMOFEI MAKOVEEV
Strela Team (official)
Won by points
Timur Golubev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
INFANT GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
1-35
已完成
Vasiliy Loginov
Gymnasium Zhukovka
Won by Submission - 00:47
Kirill Berezenchuk Ludus GoJira
INFANT GI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
1-32
已完成
Nasonov Ivan
Ludus GoJira
Grigory Brezhnev Ludus GoJira Won by points - 03:00
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
3-22
已完成
Unknown User
CHECKMAT INTERNATIONAL
Nikita Lipka GRACIE BARRA HAMBURG Won by points - 05:00
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
4-23
已完成
Rakhim Bibulatov
TEAM MURADOV BJJ
Won by points - 04:00
Fedor Dejnehovskij Strela Team (official)
INFANT GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
1-36
已完成
Alexander Shishov
Gymnasium Zhukovka
Won by Submission - 02:38
Kirill Berezenchuk Ludus GoJira
TEEN GI / Grey,Yellow / 65+ kg
(Day 1)
2-23
已完成
Ahmed Baaev
TEAM MURADOV BJJ
ZHORIK MURADIAN Gymnasium Zhukovka Won by Submission - 03:53
KIDS III GI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
22
已完成
Roman Chashchin
PERSEUS
Imron Dodomatov Team Boymurodov Won by Submission - 01:19
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
3-23
已完成
Vlad Senkevich
Gymnasium Zhukovka
Sergey Goncharenko CHECKMAT INTERNATIONAL Won by Disqualification (disqualification) - 01:12
INFANT GI / Grey, Yellow / 45+ kg
(Day 1)
1-38
已完成
Artem Pirogov
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Arseniy Litvinov Strela Team (official) Won by Submission - 01:59
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-26
已完成
Mihail Lobahc
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ilya Volovik Strela Team (official) Won by Submission - 00:49
KIDS III GI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
27
已完成
ELMAN IBAKOV
Gymnasium
Won by points - 03:00
Egor Sumin Gymnasium Zhukovka
KIDS III GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
23
已完成
ARTEMIY STRELOV
Zakhar Frolov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Won by Submission - 01:37
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-27
已完成
Zaharov Vladislav
Strela Team (official)
Nikita Polyakov MOLODYEZNIJ-FEDUNOV Won by Submission - 01:20
INFANT GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
1-37
已完成
Egor Ignatov
Ludus GoJira
Vasiliy Loginov Gymnasium Zhukovka Won by points - 03:00