Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS III GI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
19
Terminé
Israil Abubakarov
TEAM MURADOV BJJ
Gleb Bobrov Академия единоборств "VICTORY TEAM" Gagné par points - 03:00
JUVENILE GI / White / 70 kg
(Day 1)
3-16
Terminé
Rasul Algiriev
Chechen BJJ Club
Amir Kopin Gagné par soumission - 01:16
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-24
Terminé
Mihail Lobahc
CHECKMAT INTERNATIONAL
Zaharov Vladislav Strela Team (official) Gagné par points - 04:00
INFANT GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
1-33
Terminé
Alexander Shishov
Gymnasium Zhukovka
Gagné par points - 03:00
Nazar Selivakhin Strela Team (official)
JUVENILE GI / White / 75 kg
(Day 1)
3-19
Terminé
Daniil Atanov
Supernova BJJ Academy
Gagné par points - 05:00
Amir Mirzoev Strela Team (official)
INFANT GI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-28
Terminé
Kirill Polyakov
CHECKMAT/ADAEV TEAM
ISLAM KHAZBIEV Strela Team (official) Gagné par soumission - 00:57
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 50 kg
(Day 1)
26
Terminé
Unknown User
TEAM MURADOV BJJ
Unknown User Strela Team (official) Gagné par soumission - 01:47
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
4-22
Terminé
Nikita Hudovekov
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Gagné par soumission - 01:01
Grigorij Yudin Strela Team (official)
KIDS III GI / White / 35 kg
(Day 1)
17
Terminé
Urij Kravchenko
Strela Team (official)
Gagné par points
Denis Negadaev PERSEUS
TEEN GI / Grey,Yellow / 65+ kg
(Day 1)
2-22
Terminé
Ovanes Gazoyan
Gymnasium Zhukovka
Gagné par soumission - 00:31
Bogdan Abdulhamidov CHECKMAT INTERNATIONAL
INFANT GI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
1-31
Terminé
Yuri Seleznev
Team Strela
Roman Baigildin Gymnasium Zhukovka Gagné par décision - 03:00
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-25
Terminé
Ilya Volovik
Strela Team (official)
Nikita Polyakov MOLODYEZNIJ-FEDUNOV Gagné par soumission - 01:47
KIDS III GI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
20
Terminé
Roman Chashchin
PERSEUS
Gagné par soumission - 01:50
Aleksandr Dakhin Supernova BJJ Academy
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
3-21
Terminé
Nikita Lipka
GRACIE BARRA HAMBURG
Sergey Goncharenko CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par points - 05:00
JUVENILE GI / Blue / 75+ kg
(Day 1)
2-25
Terminé
Aleksey Mosiyash
Strela Team (official)
Unknown User TEAM MURADOV BJJ Gagné par points - 05:00
INFANT GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
1-34
Terminé
Alexander Shishov
Gymnasium Zhukovka
Egor Ignatov Ludus GoJira Gagné par points - 03:00
KIDS III GI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
21
Terminé
Gleb Bobrov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Yaroslav Vakhrushev LUDUS ALLIANCE RUSSIA Gagné par soumission - 00:37
KIDS III GI / White / 35 kg
(Day 1)
18
Terminé
TIMOFEI MAKOVEEV
Strela Team (official)
Gagné par points
Timur Golubev Академия единоборств "VICTORY TEAM"
INFANT GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
1-35
Terminé
Vasiliy Loginov
Gymnasium Zhukovka
Gagné par soumission - 00:47
Kirill Berezenchuk Ludus GoJira
INFANT GI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
1-32
Terminé
Nasonov Ivan
Ludus GoJira
Grigory Brezhnev Ludus GoJira Gagné par points - 03:00
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
3-22
Terminé
Unknown User
CHECKMAT INTERNATIONAL
Nikita Lipka GRACIE BARRA HAMBURG Gagné par points - 05:00
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 40 kg
(Day 1)
4-23
Terminé
Rakhim Bibulatov
TEAM MURADOV BJJ
Gagné par points - 04:00
Fedor Dejnehovskij Strela Team (official)
INFANT GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
1-36
Terminé
Alexander Shishov
Gymnasium Zhukovka
Gagné par soumission - 02:38
Kirill Berezenchuk Ludus GoJira
TEEN GI / Grey,Yellow / 65+ kg
(Day 1)
2-23
Terminé
Ahmed Baaev
TEAM MURADOV BJJ
ZHORIK MURADIAN Gymnasium Zhukovka Gagné par soumission - 03:53
KIDS III GI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
22
Terminé
Roman Chashchin
PERSEUS
Imron Dodomatov Team Boymurodov Gagné par soumission - 01:19
JUVENILE GI / Blue / 65 kg
(Day 1)
3-23
Terminé
Vlad Senkevich
Gymnasium Zhukovka
Sergey Goncharenko CHECKMAT INTERNATIONAL Gagné par Disqualification - 01:12
INFANT GI / Grey, Yellow / 45+ kg
(Day 1)
1-38
Terminé
Artem Pirogov
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Arseniy Litvinov Strela Team (official) Gagné par soumission - 01:59
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-26
Terminé
Mihail Lobahc
CHECKMAT INTERNATIONAL
Ilya Volovik Strela Team (official) Gagné par soumission - 00:49
KIDS III GI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
27
Terminé
ELMAN IBAKOV
Gymnasium
Gagné par points - 03:00
Egor Sumin Gymnasium Zhukovka
KIDS III GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
23
Terminé
ARTEMIY STRELOV
Zakhar Frolov Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association Gagné par soumission - 01:37
JUNIOR GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
4-27
Terminé
Zaharov Vladislav
Strela Team (official)
Nikita Polyakov MOLODYEZNIJ-FEDUNOV Gagné par soumission - 01:20
INFANT GI / Grey, Yellow / 45 kg
(Day 1)
1-37
Terminé
Egor Ignatov
Ludus GoJira
Vasiliy Loginov Gymnasium Zhukovka Gagné par points - 03:00