Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
5
Окончено
Viktor Parakin
ARES
Muhammad Vaskaev TEAM MURADOV BJJ Won by Submission - 00:17
INFANT GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
1-10
Окончено
Denni Khatuev
Kristian Cestaro Jiu-Jitsu Association
Ivan Kozhevnikov TOP TEN/Ribeiro Won by points - 03:00
TEEN GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-7
Окончено
Abubakar-sidik Zagalaev
TEAM MURADOV BJJ
Abdurakhman Magomadov TEAM MURADOV BJJ Won by Submission - 00:11
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
Окончено
Abdusamad Temirsultanov
TEAM MURADOV BJJ
Won by Walkover
Artem Orlov Supernova BJJ Academy
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
9
Окончено
Petrosyan Valeriy
Gymnasium Zhukovka
Hasan Ismailov Strela Team (official) Won by Submission - 01:47
TEEN GI / Grey,Yellow / 40 kg
(Day 1)
2-9
Окончено
Viktor Berdnikov
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Won by Submission - 00:53
Gordej Bulahtin Strela Team (official)
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
Окончено
Aleksandr Sultanov
Strela Team (official)
Won by Walkover
Arsen Cernov Ludus GoJira
INFANT GI / White / 45+ kg
(Day 1)
1-9
Окончено
Egor Gorshkov
ICON JIU-JITSU TEAM
Won by Submission - 01:33
Evgenii Sumskii ARES
KIDS II GI / White / 27 kg
(Day 1)
11
Окончено
Mihail Miloserdov
Strela Team (official)
Won by points - 03:00
Elisei Antipov ARES
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
4-6
Окончено
Nikita Dolgov
Strela Team (official)
Won by points - 04:00
Artem Gribennikov Strela Team (official)
JUVENILE GI / White / 55 kg
(Day 1)
3-6
Окончено
Abu-Magomed Dolaev
TEAM MURADOV BJJ
Bekmuhammed Yeleuken Mario Bros BJJ Kazakhstan Won by points - 05:00
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
8
Окончено
Salim Ismailov
Strela Team (official)
Won by Submission - 01:51
Emir Spabekov Qazaqstan Top Team: Sagadat Batyr
TEEN GI / White / 65 kg
(Day 1)
2-8
Окончено
Neganov Vsevolod
CHECKMAT INTERNATIONAL
Abdurakhman Magomadov TEAM MURADOV BJJ Won by Submission - 00:09
TEEN GI / Grey,Yellow / 40 kg
(Day 1)
2-10
Окончено
Viktor Berdnikov
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Won by points - 04:00
Rahman Djabrailov TEAM MURADOV BJJ
INFANT GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
1-11
Окончено
Ivan Kozhevnikov
TOP TEN/Ribeiro
Won by points - 03:00
Ivan Shevchuk Supernova BJJ Academy
KIDS II GI / Colorful / 21 kg
(Day 1)
12
Окончено
Danil Baldykov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Timur Shakirov Bjj Alex team Won by Submission - 00:25
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
4-7
Окончено
Sergej Bykov
PERSEUS
Aleksandr Sultanov Strela Team (official) Won by Submission - 01:27
INFANT GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
1-12
Окончено
Daniel Drango
Gymnasium Zhukovka
Kirill Gordeev PERSEUS Won by points - 03:00
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
10
Окончено
Savelii Reimbaev
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Won by Submission - 01:17
Timophey Titov Gymnasium Zhukovka
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
6
Окончено
Abu-Bakar Musaev
TEAM MURADOV BJJ
Dzabrail Abubakarov TEAM MURADOV BJJ Won by Submission - 00:33
JUVENILE GI / White / 65 kg
(Day 1)
3-10
Окончено
DANIIL GREBENIUK
Ludus GoJira
Won by points - 05:00
Ibragim Makhadov Chechen BJJ Club
JUNIOR GI / White / 55+ kg
(Day 1)
4-10
Окончено
Kirill Koshkin
Strela Team (official)
EGOR MARIN Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:44
TEEN GI / Grey,Yellow / 50 kg
(Day 1)
2-12
Окончено
Daniil Romanov
MOLODYEZNIJ-FEDUNOV
Won by points - 04:00
Daniil Smirnov PERSEUS
KIDS II GI / Colorful / 21 kg
(Day 1)
13
Окончено
Danil Baldykov
Академия единоборств "VICTORY TEAM"
Sergej Lipin Академия единоборств "VICTORY TEAM" Won by points - 03:00
INFANT GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
1-13
Окончено
Artemij Zorin
Gymnasium Zhukovka
Ibragim Dombaev TEAM MURADOV BJJ Won by Submission - 00:30
INFANT GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
Окончено
Gennady Stepanyan
Gymnasium Zhukovka
Arseny Mutilin PERSEUS Won by Walkover
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
Окончено
David Sekamov
Gymnasium Zhukovka
DANILA MARIN Supernova BJJ Academy Won by Walkover
INFANT GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
1-14
Окончено
Ivan Kozhevnikov
TOP TEN/Ribeiro
Won by Submission - 00:35
Kirill Gordeev PERSEUS
JUNIOR GI / White / 40 kg
(Day 1)
4-8
Окончено
Artem Gribennikov
Strela Team (official)
Sergej Bykov PERSEUS Won by Decision - 00:24
INFANT GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
1-15
Окончено
Ibragim Dombaev
TEAM MURADOV BJJ
Won by Submission - 01:29
Arseny Mutilin PERSEUS
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
9
Окончено
Zahar Antonov
LUDUS
Abdusamad Temirsultanov TEAM MURADOV BJJ Won by points - 03:00
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1)
15
Окончено
Samvel Stepanyan
Gymnasium Zhukovka
Ismail Mekhdiev King Kong Academy Won by Submission - 00:59