Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
KIDS I GI / White / 25+ kg
(Day 1)
1
Acabado
Ibragim Ferzauli
Strela Team (official)
Shamil Ibragimov Agate team Won by points - 03:00
KIDS II GI / White / 31+ kg
(Day 1)
1
Acabado
Muhamad Dakaev
Academy jiu-jitsu Urus
Dzamal Abdullaev Pridebjj Won by points - 03:00
KIDS III GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-4
Acabado
Umar Bachaev
Academy jiu-jitsu Urus
Won by Submission - 02:13
Abdusamad Temirsultanov TEAM MURADOV BJJ
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
2-3
Acabado
Kaharm Makkaev
Academy jiu-jitsu Urus
Won by Submission - 01:27
Kazbek Kurchaev Pridebjj
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
2
Acabado
Abdurahman Ahtemirov
TEAM MURADOV BJJ
Sultan Arslanbekov Pridebjj Won by Submission - 01:58
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
1-2
Acabado
Naib Gucigov
Academy jiu-jitsu Urus
Won by Submission - 01:12
Muhammad Suleymanov Pridebjj
KIDS III GI / Grey, Yellow / 25 kg
(Day 1)
1-4
Acabado
Abu-Bakar Musaev
Academy jiu-jitsu Urus
Won by Submission - 00:20
Aleksandr Gorelov Supernova BJJ Academy
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
3
Acabado
Muhammad Samsadov
SPORT LIFE _ACADEMY
Ali Magomedov Pridebjj Won by points - 03:00
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1)
4-2
Acabado
Kirill Mangutov
Muhammad Didiev Academy jiu-jitsu Urus Won by points - 03:00
KIDS III GI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-5
Acabado
Artur Almazov
Strela Team (official)
Yaroslav Baryshev Supernova BJJ Academy Won by Submission - 02:04
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
4
Acabado
Malik Cakaev
Academy jiu-jitsu Urus
Alihan Rabadanov Pridebjj Won by Submission - 01:08
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
2-2
Acabado
Muhammad Vaskaev
Academy jiu-jitsu Urus
Won by points - 03:00
Muhammad Ali Muslimov Academy jiu-jitsu Urus
INFANT GI / White / 35 kg
(Day 1)
1-8
Acabado
Rahim Dzandarov
Strela Team (official)
Won by Submission - 02:29
Gadzhi Ataev Pridebjj
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
4
Acabado
Abdullah Ahtemirov
TEAM MURADOV BJJ
Abdulhakim Amiraliev Pridebjj Won by Submission - 01:34
KIDS III GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-5
Acabado
Khalid Didiev
Academy jiu-jitsu Urus
Dalgat Kamalutdinov Pridebjj Won by Decision - 03:00
KIDS II GI / White / 27 kg
(Day 1)
3-2
Acabado
Adam Zakaev
Academy jiu-jitsu Urus
Arsenij Bespalov Pridebjj Won by Submission - 01:09
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
5
Acabado
Sultan Arslanbekov
Pridebjj
Ali Magomedov Pridebjj Won by Submission - 01:38
KIDS II GI / White / 31+ kg
(Day 1)
2
Acabado
Muhamad Dakaev
Academy jiu-jitsu Urus
Gadji Alibekov Pridebjj Won by points - 03:00
KIDS II GI / White / 21 kg
(Day 1)
1-3
Acabado
MustafaLev Samsadov
SPORT LIFE _ACADEMY
Naib Gucigov Academy jiu-jitsu Urus Won by Submission - 00:40
KIDS III GI / Grey, Yellow / 30 kg
(Day 1)
2-6
Acabado
Dataev Emirkhan
Academy jiu-jitsu Urus
Stepan Soshilov Strela Team (official) Won by points - 03:00
KIDS III GI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-6
Acabado
Artur Almazov
Strela Team (official)
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy Won by Submission - 00:35
KIDS II GI / Colorful / 24 kg
(Day 1)
4-3
Acabado
Magomed Husejn Tataev
Academy jiu-jitsu Urus
Muhammad Didiev Academy jiu-jitsu Urus Won by Submission - 02:23
KIDS II GI / White / 27 kg
(Day 1)
3-3
Acabado
Abdulgamid Yaikbaev
Pridebjj
Omar Omarov Pridebjj Won by points - 03:00
INFANT GI / White / 35 kg
(Day 1)
1-9
Acabado
Rahim Dzandarov
Strela Team (official)
Ansar Cikaev TEAM MURADOV BJJ Won by points - 03:00
KIDS III GI / White / 25 kg
(Day 1)
5
Acabado
Elbiev Magomed-Emin
Academy jiu-jitsu Urus
Won by Submission - 02:55
Ilyas Agamov ESF
KIDS III GI / White / 30 kg
(Day 1)
6
Acabado
Abdulhakim Amiraliev
Pridebjj
Won by Submission - 01:04
Akub Tajsumov SPORT LIFE _ACADEMY
KIDS III GI / White / 35 kg
(Day 1)
4-6
Acabado
Umar Bachaev
Academy jiu-jitsu Urus
Ali Omarov JFTeam Won by points - 03:00
KIDS II GI / White / 24 kg
(Day 1)
2-4
Acabado
Muhammad Ali Muslimov
Academy jiu-jitsu Urus
Kazbek Kurchaev Pridebjj Won by Submission - 00:09
KIDS III GI / White / 40 kg
(Day 1)
9
Acabado
Albert Gadaborsev
STRELA TEAM
Ramazanov Halid JFTeam Won by Submission - 00:56
KIDS II GI / White / 27 kg
(Day 1)
3-4
Acabado
Dadaev Ramazan
Won by Submission - 00:49
Adam Bokov Strela Team
KIDS III GI / Grey, Yellow / 35 kg
(Day 1)
1-7
Acabado
Yaroslav Baryshev
Supernova BJJ Academy
Egor BELOBORODOV Supernova BJJ Academy Won by points - 03:00
KIDS II GI / White / 31+ kg
(Day 1)
3
Acabado
Dzamal Abdullaev
Pridebjj
Gadji Alibekov Pridebjj Won by points - 03:00